program/ órarend

A  Zoo Tábor 2020 a korábbi évekkel ellentétben idén egy programot kínál a gyerekeknek. A jelentkezési felületen nincs is lehetőség a proramválasztásra.  

Az órarendben kékkel jelöltük azokat a programokat, amelyeket szakképzett gondozók tartanak. Ezeken a programokon van lehetőség az állatokhoz közelebb kerülni, megetetni, esetleg megsimogatni őket.

Az órarend többi programját pedagógusaink tartják, akik korábban zoopedagógiai képzésen vettek részt.
A programot sok-sok játék is színesíti.

A programváltozás jogát a szervező fenntartja. 

2020-as nyári táborunk tervezett programja:


 

 

A program
hétfő kedd szerda csütörtök péntek
7:30 Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező
8:00 Ismerkedés Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék
9:00 Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai
10:00 Zsiráfok és szurikáták Fácánház, arapapagájok, mókusmajmok Zoopedagógiai foglalkozás Kisszikla állatai Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház
11:00 Zebrák, bivalyok, nagyszikla, páviánok, flamingók Kirándulás a trópusokon- Pálmaház Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok A vörös kontinens titkai- Ausztrálház
12:00 Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd
13:00 Állatkerti kalandok Kígyók bűvöletében- Mérgesház Nagy-tó és környéke Szelíd óriások-elefántok, vízilovak Mikrokozmosz- rovaros előadás
14:00 Fotózás Ragadozók Varázshegy kiállításai Főemlősök Háztáji állatok, hobbiállatok, haszonállatok
15:00 Krokodilház, Japánkert, Lepkekert India ház, Xantus ház Madagaszkár ház, makik, teknősök Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák
16:00 Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna
16:30 Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo
17:30 .
B program
hétfő kedd szerda csütörtök péntek
7:30 Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező Gyülekező
8:00 Ismerkedés Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék Játszótéri játék
9:00 Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai
10:00 Zsiráfok és szurikáták Fácánház, arapapagájok, mókusmajmok Zoopedagógiai foglalkozás Kisszikla állatai Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház
11:00 Zebrák, bivalyok, nagyszikla, páviánok, flamingók Kirándulás a trópusokon- Pálmaház Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok A vörös kontinens titkai- Ausztrálház
12:00 Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd
13:00 Állatkerti kalandok Kígyók bűvöletében- Mérgesház Nagy-tó és környéke Szelíd óriások-elefántok, vízilovak Mikrokozmosz- rovaros előadás
14:00 Fotózás Ragadozók Varázshegy kiállításai Főemlősök Háztáji állatok, hobbiállatok, haszonállatok
15:00 Krokodilház, Japánkert, Lepkekert India ház, Xantus ház Madagaszkár ház, makik, teknősök Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák
16:00 Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna
16:30 Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo Búcsúzoo
17:30 .
A program
hétfő
7:30 Gyülekező
8:00 Ismerkedés
9:00 Tízórai
10:00 Zsiráfok és szurikáták
11:00 Zebrák, bivalyok, nagyszikla, páviánok, flamingók
12:00 Ebéd
13:00 Állatkerti kalandok
14:00 Fotózás
15:00 Krokodilház, Japánkert, Lepkekert
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
kedd
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Fácánház, arapapagájok, mókusmajmok
11:00 Kirándulás a trópusokon- Pálmaház
12:00 Ebéd
13:00 Kígyók bűvöletében- Mérgesház
14:00 Ragadozók
15:00 India ház, Xantus ház
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
szerda
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Zoopedagógiai foglalkozás
11:00 Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék
12:00 Ebéd
13:00 Nagy-tó és környéke
14:00 Varázshegy kiállításai
15:00 Varázshegy kiállításai
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
csütörtök
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Kisszikla állatai
11:00 Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok
12:00 Ebéd
13:00 Szelíd óriások-elefántok, vízilovak
14:00 Főemlősök
15:00 Madagaszkár ház, makik, teknősök
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
péntek
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház
11:00 A vörös kontinens titkai- Ausztrálház
12:00 Ebéd
13:00 Mikrokozmosz- rovaros előadás
14:00 Háztáji állatok, hobbiállatok, haszonállatok
15:00 Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30 .
B program
hétfő
7:30 Gyülekező
8:00 Ismerkedés
9:00 Tízórai
10:00 Zsiráfok és szurikáták
11:00 Zebrák, bivalyok, nagyszikla, páviánok, flamingók
12:00 Ebéd
13:00 Állatkerti kalandok
14:00 Fotózás
15:00 Krokodilház, Japánkert, Lepkekert
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
kedd
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Fácánház, arapapagájok, mókusmajmok
11:00 Kirándulás a trópusokon- Pálmaház
12:00 Ebéd
13:00 Kígyók bűvöletében- Mérgesház
14:00 Ragadozók
15:00 India ház, Xantus ház
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
szerda
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Zoopedagógiai foglalkozás
11:00 Az állatkert akrobatái- Fókák, medvék
12:00 Ebéd
13:00 Nagy-tó és környéke
14:00 Varázshegy kiállításai
15:00 Varázshegy kiállításai
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
csütörtök
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Kisszikla állatai
11:00 Szavanna ház lakói - orrszarvúk, mongúzok, földimalacok
12:00 Ebéd
13:00 Szelíd óriások-elefántok, vízilovak
14:00 Főemlősök
15:00 Madagaszkár ház, makik, teknősök
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30
péntek
7:30 Gyülekező
8:00 Játszótéri játék
9:00 Tízórai
10:00 Pampák világa - Dél-Amerika kifutó és Xantus ház
11:00 A vörös kontinens titkai- Ausztrálház
12:00 Ebéd
13:00 Mikrokozmosz- rovaros előadás
14:00 Háztáji állatok, hobbiállatok, haszonállatok
15:00 Különleges madarak- keselyűk, sisakos kazuár, keák
16:00 Uzsonna
16:30 Búcsúzoo
17:30 .